TELEFON:

61-674-0658

 

NASZE PODSERWISY:

 

OKNA:

OKIENNY.PL
 
BRAMY GARAŻOWE:

DobraBrama.pl

CHWILOWO NIE REALIZUJEMY ZAMÓWIEŃ NA MARKIZY I ŻALUZJE FASADOWE

RoletySerwis.pl

nowy portal już w budowie!

rolety poznań banner
Udostępnij
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Idealne rolety. Czy takie istnieją?

Rolety w ówczesnych czasach są ogromnie modnym rozwiązaniem. Jest tu mowa zarówno o roletach zewnętrznych, jaki wewnętrznych. Jednak idąc miastem widać, jak wiele osób decyduje się na pierwsze rozwiązanie, które spotyka się z coraz większą aprobatą.

Rolety okienne – jaki rodzaj ?

Wybierając rolety okienne zewnętrzne powinniśmy pamiętać o fakcie, że to właśnie ten rodzaj zasłonięcia pomaga nam zaoszczędzić zapotrzebowanie na energię. To właśnie dzięki tej zależności nasz budżet nie będzie narażony na straty.Movie Get Out (2017)

Właśnie w tym miejscu należy zaznaczyć, że ten typ rolet jest bez wątpienia przyjazny dla środowiska, co daje się odczuć po pierwszych dniach użytkowania. Mają one dwojakie zastosowanie. Zimą zużywamy zdecydowanie mniej energii potrzebnej na ogrzanie naszego budynku. Natomiast porą letnią jest niezastąpiony jeżeli chodzi o chłodzenie danych pomieszczeń.

rolety-okienne-poznan-e1463671739617

Rolety okienne a projekt budynku

Za wskazówkę należy potraktować fakt, że zagospodarowanie rolet zewnętrznych powinno się rozpocząć w momencie projektowania budynku. Jeżeli znajdujemy się na tym etapie to bez wątpienia należy wybrać Jedną z dwóch opcji montażu. Pierwszą jest montaż rolet podtynkowych. Natomiast drugim rozwiązaniem są rolety okienne nadprożowe.

Jednak należy pamiętać, iż są to rozwiązania o wiele droższe, ale to nie wszystko, ponieważ specjaliści zaznaczają, iż montaż takich rolet nie należy do łatwych. Ma to wpływ na to, iż skrzynka podtynkowa nie ulegnie wychłodzeniu. Następnym ogromnym plusem, bądź zaletą, iż rolety okienne zewnętrzne zdecydowanie stymulują hałas słyszalny w pomieszczeniach. Jednak to nie koniec pozytywnych rzeczy płynących z tego rodzaju rolet.

Do kolejnych zalicza się: duże poczucie bezpieczeństwa oraz zachowanie wysokiego poziomu prywatności. Jednak na pierwszy plan wysuwa się na pewno aspekt bezpieczeństwa, który jest dla nas tak bardzo ważnym składnikiem jeżeli chodzi o funkcjonowanie w naszym zakątku domowym.

ladne-rolety-okienne-poznan-e1463672272347

 Ostateczny wybór

Przy wyborze należy przemyśleć czy rolety mogą zakłócić wygląd architektoniczny naszej elewacji. Jeżeli tak można wybrać tradycyjną opcję, która jest o wiele łatwiejsza, a przede wszystkim należy do rozwiązań tańszych.

Nasi pracownicy pomogą Państwu w najlepszym wyborze. Miasto Poznań i okolice dojedziemy, pokażemy katalogi, porozmawiamy. Tylko my stworzymy u Państwa piękno za niskie ceny !

Inne artykuły:

Rolety do łazienki

Różnorodne Rolety

Rolety zewnętrzne na okna

2016-11-19 22:00:27

Rolety zewnętrzne – jakie wybrać ?

2016-11-19 21:54:53


Rolety Elektryczne

2016-11-19 21:50:29

Asymetryczne rolety zewnętrzne

2016-11-19 19:26:04


Rolety Zewnętrzne Poznań

2016-11-19 19:11:07