TELEFON:

61-674-0658

 

NASZE PODSERWISY:

 

OKNA:

OKIENNY.PL
 
BRAMY GARAŻOWE:

DobraBrama.pl

CHWILOWO NIE REALIZUJEMY ZAMÓWIEŃ NA MARKIZY I ŻALUZJE FASADOWE

RoletySerwis.pl

nowy portal już w budowie!

rolety poznań banner
Udostępnij
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Rolety Zewnętrzne

Rolety zewnętrzne od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

Zdaje się, że w ostatnim czasie są wykorzystywane jako ochrona przed nasłonecznieniem w jeszcze większej ilości gospodarstw domowych. I nic dziwnego, zapewniają bowiem wyjątkowy komfort i wygodę użytkowania.

Obecnie, gdy wielu z nas coraz bardziej zaczyna cenić swoją prywatność, rolety mogą zapewnić ochronę przed uporczywym wzrokiem przechodniów. Posiadają one również walory wizualne.

Dobrze dobrana roleta może stać się bardzo ciekawym dodatkiem i stanowić ozdobę każdego budynku.  Warto zwrócić uwagę na inną zaletę, jaką jest funkcjonalność. Stanowią one doskonałe zabezpieczenie dla okien, wydłużając czas ich eksploatacji. W sezonie grzewczym rolety zewnętrzne zwiększają właściwości termoizolacyjne domu. Gdy są zamknięte, między nimi a szybą powstaje poduszka termoizolacyjna, zapobiegająca stratą ciepła. Montaż rolet zewnętrznych pozwoli Tobie zaoszczędzić na ogrzewaniu.

I wreszcie, rolety zewnętrzne zapewniają zdecydowanie najlepsze zabezpieczenie okna przed włamaniem. Dzięki nim możesz zyskać większe poczucie bezpieczeństwa. Decydując się na taki zakup, warto poświęcić trochę czasu i przyjrzeć się możliwościom, zapewnianym przez poszczególne modele.

Rolety Zewnętrzne - 4 najciekawsze typy rolet zewnętrznych dostępne na rynku:

Rolety różnią się sposobem montażu, a co się z tym wiąże, wyglądem i zapewnianym poziomem bezpieczeństwa.

Rolety zewnętrzne natynkowe standard

Jest to najpopularniejszy w naszym kraju rodzaj rolet zewnętrznych. Jego zaletą jest bardzo łatwy montaż, bez konieczności przebudowywania nadproży.

Rolety zewnętrzne natynkowe owal

Podobnie jak poprzedni rodzaj nie wymaga żadnych zmian w elewacji i może być stosowany w gotowych, zamieszkałych domach. Dodatkowym atutem są walory estetyczne. Skrzynka, w którą zwijana jest tym wypadku roleta, doskonale wkomponowuje się w nadproża okien. Rolety te są również wytrzymałe i nie wymagają częstej konserwacji.

Rolety zewnętrzne podtynkowe integro

W tym wypadku skrzynka rolety wpuszczona jest bezpośrednio w nadproża okien i przykryta elewacją. Daje to wyjątkowy efekt wizualny, ale wymaga dodatkowych nakładów pracy i fachowych umiejętności montażu. Z tego względu warto decydować się na to rozwiązanie już na etapie budowy. W przeciwnym wypadku niezbędna okazuje się częściowa przebudowa. Poznań i okolice to miejsce, gdzie nasza ekipa montażowa z przyjemnością podejmie się tego typu zleceń.

Rolety zewnętrzne podtynkowe Termolux.

Jest to zdecydowanie najnowocześniejszy rodzaj rolet. Posiadają największe zalety zarówno wizualne, jak i funkcjonalne. Ich jedyną wadą jest konieczność montażu już na etapie budowy lub częściowa modernizacja budynku.

Rolety zewnętrzne – Rodzaje sterowania ( wszystko dostępne w naszej ofercie Poznań )

  • 1.Sterowane ręcznie, przy użyciu pasków lub sznurka.
  • 2.Sterowane półautomatycznie – za pomocą mechanizmów sprężynowych.
  • 3.Sterowane elektronicznie – za pomocą pilota. W tych roletach wykorzystuje się silnik elektroniczny z kompletnym oprogramowaniem.

U Nas otrzymasz pełną ofertę produktów. Przystępując do zakupu warto zastanowić się, jakiego typu funkcjonalności byśmy oczekiwali. Czy nadrzędne są dla nas walory estetyczne? A może oczekujemy najwyższego poziomu ochrony przed włamaniem? Znalezienie odpowiedzi na te pytania jest ważne. W ofercie naszej firmy znajdziesz produkty uniwersalne, a także takie, które są ukierunkowane na określony rodzaj zastosowania. (Cały Poznań i okolice)