dzien noc jaki kolor

Rolety dzień noc jaki kolor do salonu a jaki do sypialni?

Coraz więcej czasu poświęcamy na aranżację sypialni czy salonu. Pomieszczenia te są wizytówką domu i często to właśnie na ich podstawie goście ocieniają nasz gust i całość mieszkania. Warto zatem zadbać o każdy szczegół aranżacji, po to by móc cieszyć się ciekawym i spójnym domem. Jednymi z ważniejszych elementów, na które zwraca się uwagę są okna! Czy jest to sypialnia czy salon, to właśnie okna potrafią przykuć uwagę zaraz po wejściu. Dlatego odpowiednia ich oprawa jest ważna. Okna mogą mieć oczywiście firany, zasłony lub tylko rolety. Rolety dzień noc – jaki kolor będzie jednak najodpowiedniejszy w salonie a jaki w sypialni?

Kolor rolet dzień i noc w sypialni

Sypialnia jest jednym z tych pomieszczeń, które z jednej strony są naszą prywatną strefą, a z drugiej być może właśnie dlatego powinniśmy czuć się tam naprawdę dobrze. Oczywiście istotna jest kolorystyka, jaka zostanie tam zastosowana. Barwy powinny nie być zbyt intensywne, w sypialni mamy odpoczywać, a nie pobudzać się. Rolety dzień i noc w kolorze szarym czy pastelowym, będą idealne! Wybierając jednak rolety powinniśmy zwrócić uwagę na ich przejrzystość i grubość. Od tego bowiem zależeć może czy poranne słońce nie będzie nas zbyt wcześnie budziło.

Kolorystyka rolet dzień i noc w salonie

Salon jest miejscem, w którym możemy pokazać swój indywidualny charakter i preferencje aranżacyjne. Możemy więc wybrać rolety dzień i noc w kolorach jasnych lub ciemnych. Warto jest jednak zwrócić uwagę, gdzie zamontowany zostanie telewizor. Jeśli będzie się ona znajdował naprzeciw okna, warto wówczas zadbać o to, by rolety były ciemne lub, by nie przepuszczały zbyt dużej ilości światła.

Post Author: Roletowo.pl

Dodaj komentarz