Naprawa i serwis rolet – zobacz w Oferteo (kliknij w obrazek na bocznym pasku)

Serwis / Czyszczenie / Profesjonalne mycie rolet.

Oferujemy Państwu profesjonalny serwis rolet zewnętrznych, żaluzji aluminiowych oraz drewnianych, rolet materiałowych, a także wielu innych systemów przeciwsłonecznych. Mamy możliwość wymiany wszelkich dostępnych na rynku elementów montażowych, wymiennych i pozostałych.

Naprawa rolet okiennych zewnętrznych i podobnych - serwis, czyszczenie

Wykonujemy naprawy rolet między innymi w zakresie:

  • Wymiany pasków, linek, kół pasowych, zwijaczy zwykłych i korbowych, wieszaków
  • Udrażnianie rolet zewnętrznych
  • Wymiana ręcznych sterowań na elektryczne
  • Naprawa rolet, przegląd markiz i wszelkich osłon okiennych, jakie posiadamy w ofercie, także osłon nietypowych, niestandardowych
  • Oferujemy możliwość zmiany starych poszyć w markizach.
  • Montujemy nowe silniki do zawieszonych już markiz.
  • Oferujemy przeglądy prawidłowego działania rolet w każdym zakresie - mechanizmów, silników.
  • W sytuacjach awaryjnych jesteśmy gotowi do dokonywania szybkich napraw
rolety zewnetrzne konserwacja

rolety-zewnetrzne-naprawa-e1456394397589

Serwis rolet zewnętrznych – uszkodzenia i konserwacja

Jak każda rzecz martwa również roleta zewnętrzna może ulec uszkodzeniu. Najczęściej wymieniana usterka rolet zewnętrznych to zerwanie taśmy zwijacza. Usterka ta objawia się tym, że roleta opada i nikt nie jest w stanie jej opuścić ani podnieść za pomocą mechanizmu do sterowania.

Usterka jest skutkiem niepoprawnie nawierconych otworów miedzy zwijaczem, a roletą. Rozszczepienie piór pancerza oraz spadek taśmy w kasecie z koła nawojowego są kolejnymi poważnymi usterkami mogącymi wystąpić w rolecie zewnętrznej. Gdy zauważalne jest niepokojące działanie rolety na przykład zahaczające pióra podczas podnoszenia należy zgłosić sprawę do firm wybranych przez Oferteo (Cała Polska, Poznań, Kraków i inne miasta)

W okresie zimy często występującą usterką jest przymarzanie listwy rolety do podłoża. Podnoszenie jej może doprowadzić do uszkodzenia aretek, zerwania wieszaków oraz spalenia silnika (w przypadku rolety sterowanej).

serwis-rolet

Serwis rolet zewnętrznych - czy trzeba naprawiać ?

Pielęgnacja Rolet... to także serwis rolet... Warto zastanowić się nad regularną konserwacją rolet zewnętrznych, kiedy je posiadamy. O rolety zewnętrzne można zadbać samemu. Pielęgnacja polega przede wszystkim na regularnym czyszczeniu z pyłu oraz kurzu. Rolety można myć wodą z płynem do naczyń.

Wewnętrzne mycie rolet - serwisowanie

Po myciu warto przetrzeć środkiem antystatycznym elementy z tworzyw sztucznych. Zdecydowanie ograniczy to przyciąganie kurzu. Linki i paski w roletach zewnętrznych czyści się podobnie. Ważne, aby po czyszczeniu uszczelek posmarować je preparatami konserwującymi gumę.

Przed zimą zaś ważne, aby uszczelki nasmarować preparatem chroniącym przed zamarzaniem. Czynności te może za nas wykonać profesjonalny konserwator. Gdy mamy możliwości finansowe warto zatrudnić fachowca z naszej firmy, który do pracy podejdzie z odpowiednią wiedzą oraz środkami.

naprawa-serwisowanie-rolet-poznan

Każdy właściciel rolet zewnętrznych powinien starannie dbać o swoje rolety. Regularna konserwacja oraz każdorazowe naprawy zepsutych elementów rolety zewnętrznej zdecydowanie wydłużą żywotność naszych rolet. I pod względem estetycznym i pod względem pełniących funkcji rolety będące odpowiednio konserwowane będą służyły wiele, wiele lat.

Zapraszamy do porównania usług napraw rolet na Oferteo.pl

Dodaj komentarz