tkanina

Rolety tkaninowe – materiałowe

Rolety tkaninowe zawsze modne
Stosowane w naszych domach od wielu lat, przez co rolety tkaninowe stały się niewątpliwie jednym z najpopularniejszych systemów przeciwsłonecznych stosowanych wewnątrz. Uniwersalność to jedna z cech, która przyczyniła się do sukcesu. Montowane mogą być na ramie okiennej, na pojedynczym skrzydle, czy też na ścianie oraz wnęce. Prostota montażu, jeszcze bardziej zachęca do zastosowania tego rozwiązania. Proces instalacji trwa kilkanaście minut i nikomu nie sprawi problemu. Połączenie tkaniny z metalowym stelażem tworzy oryginalną w pewnym stopniu futurystyczną kompozycję, która umiejętnie dobrana- wkomponuje się do każdego wnętrza.

Zastosowanie tkaniny jako materiału chroniącego przed słońcem, w zasadzie nie ogranicza producentów w kontekście kolorystyki. W sklepach znajdziemy paletę różnorodnych kolorów pasujących do stylu panującego w danym pomieszczeniu. Dodatkowym plusem jest łatwość czyszczenia tego typu rolet. Rolety tkaninowe można wyprać ręcznie, oczywiście trzeba zrobić to umiejętnie. Nie są one podatne na środki chemiczne, jednak zbyt mocne szorowanie może prowadzić do ich zniszczenia.

Bardzo istotna oczywiście jest cena. W przypadku rolet tkaninowych jest ona stosunkowo atrakcyjna i zachęcająca do zakupu. Oczywiście uzależniona jest od rozmiaru interesującej nas rolety. Nie mniej jednak zabezpieczeniu kilku okien roletami z tkanin na pewno nie zrujnuje niczyjego portfela.

Post Author: Roletowo.pl

Dodaj komentarz