Rolety Dachowe

Rolety Dachowe

Przedstawiamy sprawdzone i skuteczne rozwiązania dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Proponujemy rolety dachowe w wersji Dekolux (czyli bez osłon). Jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie i równocześnie bardzo funkcjonalne i praktyczne.

Kolejna propozycja to dedykowane rolety dachowe z pokrywą. Wyposażone są one standardowo w osłonę rury nawojowej, która chroni tkaninę przed zabrudzeniami.

Inna propozycja to rolety dachowe w pełnej wersji dedykowanej do okien takich firm jak Velux, Fakro, Roto czy Okpol. Zawierają one prowadnicę i najwyższej jakości funkcjonalny mechanizm sprężynowy. Rolety w tej wersji dostępne są także w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej i wielu wyjątkowych wzorach i teksturach. Po naszej wizycie będziesz w pełni cieszyć się urokami związanymi z ulokowanymi na poddaszu pomieszczeniami.

Rolety Dachowe - Akcesoria

W naszej ofercie przedstawiamy całą gamę kolorów kaset, prowadnic i tkanin dedykowanych dla rolet dachowych. Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem domu z sypialniami na poddaszu czy właścicielem biura mieszczącego się na szczycie budynku to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Intensywne ciepło oraz dokuczające, rażące światło to typowy problem pomieszczeń znajdujących się na najwyższych piętrach budynku. Jeżeli wypróbowałeś już wszystkie możliwe rozwiązania i żadne Tobie nie odpowiadało to właśnie trafiłeś do miejsca w którym Twoje problemy znikną na zawsze.

Rolety Dachowe - Ciekawe Propozycje

Na okna najbardziej narażone na działanie promieni słonecznych proponujemy wyjątkowe materiały odbijające, które nie tylko skutecznie przyciemniają ale i dodatkowo znacznie redukują nagrzewanie się pomieszczeń na poddaszu. Specjalne prowadnice pozwalają na zatrzymanie rolety dachowej w dogodnym położeniu. Materiał chowany jest najczęściej w kasecie z prowadnicą montowaną bezpośrednio na skrzydle okiennym.

Nasze rolety dachowe cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Zawsze przedstawiamy materiały wysokiej jakości, odporne na działanie promieni UV, które zachowują swoje intensywne kolory przez wiele sezonów.

Szczególnie ciekawe są materiały podgumowane, dzięki którym możemy zaciemnić pomieszczenie nawet w 100% a także obniżyć temperaturę o kilkanaście stopni.

Instalacje montaż i wycena na terenie Poznania i okolic, powiat Poznański, bezproblemowo, szybko i sprawnie, wystarczy jeden telefon lub mail. Zapraszamy do kontaktu !

Galeria

Dodaj komentarz