Rolety Rzymskie

Rolety Rzymskie to rozwiązanie, które łączy w sobie walory dekoracyjne tradycyjnych zasłon i firan z praktycznością i funkcjonalnością, za które cenimy tradycyjne, proste rolety. Choć wciąż wiele osób wybiera tradycyjne rozwiązania to rolety rzymskie z roku na rok stają się coraz popularniejsze stanowiąc oryginalną ozdobę naszych mieszkań.

Rolety rzymskie to niekonwencjonalna ozdoba, która doskonale sprawdzi się w każdym mieszkaniu. Pasują bowiem do każdego okna. A szeroki wachlarz wzorów oraz wersji kolorystycznych sprawia, że dopasowanie odpowiednich do stylu mieszkania rolet jest dziecinnie proste.  Wybór rolet rzymskich jest imponujący - możemy zdecydować się na rolety transparentne, zaciemniające, gładkie lub ozdobione wzorami lub ciekawą fakturą materiału. To wszystko sprawia, że rolety te doskonale sprawdzają się zarówno w klasycznie urządzonych mieszkaniach, jak i pomieszczeniach nowoczesnych, urządzonych w minimalistycznym  stylu.

Rolety Rzymskie - Wybierz odpowiedni model

Rolety różnią się miedzy sobą. Nie tylko wspomnianą już wcześniej kolorystyką czy fakturą materiału ale również rodzajem przesłony. W swojej ofercie posiadamy rolety  mocowane do sufitu, ściany lub ramy okiennej. Istnieje również możliwość wykonania rolety rzymskiej na szelkach, którą wiesza się na karniszu rurowym. Sprawia to, że każdy może wybrać najbardziej odpowiadające i pasujące do wnętrza rozwiązanie.  Znaczenie ma również wykończenie tkaniny. To od niego zależy bowiem w jakim stylu będzie roleta.

Jeśli zależy nam na romantycznym, zwiewnym i delikatnym wykończeniu wybieramy woale oraz wykończenia stworzone z romantycznych falban. Z kolei gdy jesteśmy miłośnikami nowoczesności i prostoty warto zdecydować się na standardowe upięcie oraz gładkie tkaniny.  Jeśli nie wyobrażasz sobie okna bez tradycyjnych zasłon i firan również mamy dla Ciebie rozwiązanie. Są nim podwójne rolety rzymskie DUO. Dwie warstwy tkanin o różnym poziomie regulacji sprawiają wrażenie "standardowego" ozdobienia okna a jednocześnie są o wiele bardziej praktyczne i funkcjonalne. Tego typu rolety idealnie sprawdzą się w kuchni, salonie oraz sypialni.

Kolejną innowacją, na którą warto zwrócić uwagę są rolety w systemie TOP DOWN. Pozwalają one na obniżanie materiału z góry na dół, dzięki czemu dolna część okna pozostaje przysłonięta. To rozwiązanie, które chroni naszą prywatność przed zbyt wścibskimi oczami sąsiadów.

Galeria

Rolety rzymskie - Systemy sterowania

Aby rolety rzymskie służyły nam przez długi czas a ich podnoszenie było proste warto wybrać odpowiedni sposób sterowania. Do wyboru mamy łańcuszkowy - który idealnie sprawdza się w przypadku nawet ciężkich rolet, oraz sznurkowy - idealny do zwiewnych, lekkich, tiulowych stor.

Funkcjonalność Rolet Rzymskich

Rolety rzymskie jak już wspominaliśmy doskonale łączą w sobie funkcję dekoracyjną z praktycznością i łatwością użytkowania. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości, dzięki czemu nie są zbieraniną kurzu tak jak tradycyjne firany. Każdy rodzaj rolet możemy prać w temperaturze 30 stopni po uprzednim odczepieniu od listwy, które jest bardzo proste.   Jak więc widać rolety rzymskie to doskonała alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań, która sprawi, że nasze mieszkanie nabierze oryginalnego charakteru.

Najlepsze Rolety Rzymskie tylko u Nas!

Warto zapoznać się z ofertą rolet. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa z łatwością wybierze odpowiedni jej rodzaj, kolor oraz fakturę. My zaś ze swojej strony oferujemy niską cenę, najwyższą jakość tkanin oraz darmowy i szybki montaż - Poznań Wielkopolska.