Rolety w Kasecie

Mamy dla ciebie ciekawą ofertę zawierającą naprawdę bardzo duży wybór rolet w kasecie. Nasze rolety montujemy na oknach wewnątrz pomieszczeń, a ich bezapelacyjną zaletą jest wyposażenie w prowadnice.

Umożliwia to na swobodne odkrywanie okna nawet wtedy, gdy jest uchylone. Roleta w kasecie nie zwija i się nie marszczy, zawsze wyglądając estetycznie. W końcu będziesz mógł oglądać program telewizyjny nawet w słoneczny dzień.

Rolety w Kasecie – Innowacyjne materiały

Innowacyjne materiały, które wykorzystaliśmy w naszych roletach, nie przepuszczają promieni słonecznych i nie rozciągają się pod wpływem ciepła. Ponadto nie pozwalają na blaknięcie i zmianę koloru również podczas długiego użytkowania. Wspomniane prowadnice, w które wyposażone są nasze rolety to komfortowa metoda zasłaniania okna na różnych wysokościach. W celu opuszczania czy zwijania wykorzystywany jest łańcuszek lub napęd sprężynowy, który ma możliwość blokady rolety. Nasza firma daje pewność wysokiej jakości prezentowanych produktów oraz gwarantuje ich atrakcyjną cenę.

Montażem sprzedawanych przez nas produktów zajmują się doświadczeni fachowcy. Nasze rolety w kasecie mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjne firany i zasłonki. Są wyjątkowo eleganckie, a ich bogata oferta kolorystyczna oraz materiałowa sprawia, że można je wykorzystać w wielu pomieszczeniach. Można też zdecydować się na rolety w kasetach z materiałów ognioodpornych. Dzięki bogatej kolorystyce prowadnic mogą stanowić piękną aranżację wnętrza. Polecana oferta ucieszy każdego.

Rolety w kasecie – Dodatkowe atuty:

• Płynność regulacji odsłaniania / zasłaniania

• Solidny samohamujący mechanizm pozwalający na ustawienie roletki na dowolnej wysokości

• Małe rozmiary kasety umożliwiają zwiększenie kątu otwarcia okna oraz użycie m. in. do drzwi tarasowych typu patio.

Duży wachlarz kolorów, osłon, prowadnic: biały, brąz, srebrny, jak również okleiny drewnopodobne: orzech, wiśnia, mahoń, jasny dąb, dąb, złoty dąb.

• Aluminiowa / stalowa listwa obciążająca doskonale napina materiał roletki na całej powierzchni. Polecamy nasze rolety – instalacje, montaż u Nas, Tanio, Szybko, Profesjonalnie !

Dodaj komentarz