Rolety Zewnętrzne Aluprof

Nie tylko wnętrze każdego domu jest ważne, aby dom był w pełni urządzony ,a przede wszystkim bezpieczny ważna jest również odpowiednia aranżacja domu z zewnątrz.  W tym celu warto wyposażyć swój dom w rolety zewnętrzne firmy Aluprof. Nieco więcej na ich temat w niniejszym artykule.

Producent profili aluminiowych- firma Aluprof zajmuję się produkcją rolet zewnętrznych i bram garażowych, w swojej ofercie mają kilka wersji rolet, które różnią się od siebie sposobem montażu oraz konstrukcją.  Produkty Aluprof mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo w domu, chronią przed niechcianymi gośćmi ,a także mają znaczący wpływ na koszty ogrzewanie w sezonie zimowym, z kolei latem wprowadzają w nasze wnętrze półmrok i zapewniają chłód.  Rolety zewnętrzne Aluprof sprawdzą się doskonale nie tylko w domu, ale również w obiektach biurowych.

Wyróżniamy:

– rolety w systemie adaptacyjnym (SK)

– rolety w systemie nadprożowym(SKN)

– rolety w systemie podtynkowy(SP)

Rolety adaptacyjne stosuję się w budynkach, które już istnieją. To, co je cechuję to przede wszystkim technika i połączenie elegancji z nowoczesnością.  Tego rodzaju roleta zwija się do skrzynki aluminiowej, którą umieszcza się na ścianie ,a niekiedy w ościeży. Skrzynka idealnie dopasowuję się do budynku dzięki temu stanowi niebywałą dekorację.  System adaptacyjny oferuję skrzynki SK45 oraz okrągłe skrzynki Owal.  Te drugie zostały stworzone z myślą o wymagających klientach, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań.

Rolety Zewnętrzne Aluprof nadprożowe

Rolety nadprożowe oferowane przez firmę Aluprof stosuje się w budynkach, które są nowo wznoszone. W tym systemie rolet zastosowana została specjalna technologia tzw. twardego styropianu, dzięki któremu mamy większy stopień izolacji termicznej.  Rolety nadprożowe zwijane są prawoskrętnie- wewnętrznie.

Ostatnim rodzajem rolet są rolety w systemie podtynkowym, które stosuję się zarówno w budynkach nowo wznoszonych jak tych, które już istnieją, pod warunkiem, że zostaną dokonane zmiany nadproża. Ważnym elementem tych rolet jest to, że po otynkowaniu nie widać skrzyni roletowej, a takie detale jak prowadnice oraz pokrywa rewizyjna jest dopasowana kolorystycznie do okien.  W odróżnieniu od rolet nadprożowych w tym systemie mamy do czynienia z roletami zwijanymi zewnętrznie- lewoskrętnie.  Wszelkie detale podtynkowe systemu Integro mają za zadanie nie naruszać bilansu energetycznego danego budynku.

Tego rodzaju rolety zewnętrzne najczęściej stosuję się w nowych budynkach, ich niebywałym atutem jest to, że system SP idealnie dopasowuję się w elewacje budynku tworząc jedną integralną kompozycję.  Skrzynki rolety nie widać, dzięki temu, że jej czoło jest podkładem pod tynkiem czy też innym materiałem wykończeniowym.  System SP wyróżnia się również najlepszą izolacją termiczną, a także dobrze wpływa na akustykę pomieszczenia, wszystko dzięki zastosowaniu dodatkowego zamknięcia otworu.  Rolety można zakupić również wyposażone w siatkę przeciwinsektową.

Zewnętrzne rolety Aluprof – gdzie możemy je zastosować ?

Mimo tego, iż, tego rodzaju system najczęściej stosuję się w nowym budownictwie to można go również zastosować już w istniejących budynkach, które są modernizowane, albo, kiedy wymieniamy okna na nowe.  Dodatkowym atutem rolet w systemie SP jest szeroki wybór kolorystyczny rolet, dzięki czemu każdy  klient bez problemu dopasuję je do elewacji budynku.

Dom powinien być dla nas miejscem szczególnym, w którym czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Bogata  oferta rolet zewnętrznych firmy Aluprof ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo naszemu domu, a jednocześnie wyjątkowo wpływa na aranżację naszego budownictwa. Dzięki szerokiej gamie produktów  zadowoli nawet tych  najbardziej wymagających klientów, skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak i tych które już istnieją.

Dodaj komentarz