Verticale Drewniane

verticale drewniane na okno oraz tarasowe

Na Polskim rynku  rzadkim rodzajem osłon są tzw. verticale drewniane. To wysublimowany prosto z Francji produkt, który  zdobywa coraz większą popularność wśród klientów. Tego rodzaju osłony zostały stworzone z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu. Jako nieliczna firma posiadamy w swojej ofercie verticale drewniane, które wyróżniają się najlepszą na świecie technologią obróbki.  Osłony zyskują wysoką jakość dzięki jedynej w swoim rodzaju metodzie polegającej na utwardzaniu impregnowania.

Verticale Drewniane – gdzie najlepiej ?

Verticale drewniane doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach podatnych na słońce, służą, jako przegrody tworząc ścianki działowe, to idealne rozwiązania dla mocno nasłonecznionych pomieszczeń biurowych. Co ważne, nie przenikają ciepła, dzięki czemu nie nagrzewają pomieszczeń zapewniając tym samym komfort ich użytkowania. A swoim niebywałym designem mogą być również wyjątkową dekoracją.

Warto wspomnieć o tym, że Verticalami drewnianymi można sterować na różnoraki sposób. Są mianowicie napędzane silnikiem elektrycznym o mocy 24V, sterować możemy nimi także ręcznie wykorzystując do tego tradycyjny łańcuszek kulkowy. Verticale drewniane mogą być również sterowane przez pilot lub przy użyciu przełącznika.

 Nasza firma w swojej ofercie ma dwa rodzaje verticali drewnianych:

  1. Vertciale drewniane w systemie 89 mm, do tego rodzaju osłony używane są lamele powstałe z drewna litego. Prócz lamelu wykorzystywana jest tu również okleina, która ma za zadanie zabezpieczyć drewno, aby się nie wykrzywiło.
  2. Verticali drewniane z systemem 127 mm, w którym lamele stanowią cienkie listewki poprzeplatane nitką. Ich zadaniem jest rozpraszanie światła, w taki sposób, aby całkowicie nie zaciemniać pomieszczenia. Ten system zdobył ogromną popularność nie tylko w biurach, ale również w hotelach i budynkach mieszkalnych z dużymi oknami.

 

 

Dodaj komentarz