Żaluzje Drewniane

Stylowe, żaluzje drewniane, są wyjątkowym rozwiązaniem nie tylko do zabytkowych eleganckich przestrzeni. Sięga po nie coraz więcej miłośników nowoczesnych wnętrz. Wykonane z egzotycznego drewna, obdarzone szeroką gamą kolorów dopasują się idealnie do każdego domu. Żaluzje drewniane dodadzą wnętrzu niesamowitej elegancji i niepowtarzalności. Mamy możliwość regulacji wpadania ilości promieni słonecznych do środka pomieszczenia. Takie żaluzje można zamontować do każdego skrzydła okiennego, a także zasłonić całą wnękę okienną.

Żaluzje drewniane - elementy

Podstawą żaluzji drewnianych jest najczęściej aluminiowy system regulacji renomowanych firm. To właśnie na nim zamocowane są drewniane elementy, które decydują o charakterze żaluzji. Żaluzje drewniane wykonane są oczywiście z naturalnego drewna, co jak wiemy jest materiałem niezwykle przyjaznym dla otoczenia i środowiska.

Do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności (kuchnie, łazienki), rekomendujemy najczęściej żaluzje drewniane z naturalnego drewna bambusowego. Są one zupełnie odporne na działanie wszelkiej wilgoci i nie ulegają żadnym odkształceniom.

 Żaluzje drewniane szerokie

Żaluzje drewniane o szerokości lameli powyżej 50mm są już nie tylko dekoracją okien. W tym przypadku nasze wnętrza nabierają niesamowitego, indywidualnego charakteru. Pasują do wnętrza klasycznego jak i nowoczesnego.

Bardzo obszerna kolekcja różnorodnych wariantów drewna wraz z Państwa pomysłem na wnętrze umożliwi nadanie niepowtarzalnych aranżacji pomieszczeń.

W rozmiarze 50mm posiadamy zarówno drewno w klasycznych kolorach (orzech, mahoń, jasne drewno, złoty dąb, itp.) a także lamele bambusowe w egzotycznych odmianach ubarwienia oraz lamele z drewna w eleganckim wykończeniu lakierem fortepianowym.

Żaluzje drewniane Poznań - instalacje, montaż na terenie Poznania, szybko, sprawnie, tanio !

Galeria

Dodaj komentarz