Jaki materiał na rolety wewnętrzne?

Rolety okienne są praktyczne, wygodne, a ogrom ich rodzajów pozwala dobrać je idealnie pod kątem upodobań, charakteru wnętrza, jego wystroju czy koloru ścian.

Wybierając je u wykonawcy na pewno będziemy musieli wybrać materiał na roletki

Obecnie na rynku jest ogromny wybór i to pod względem kilku parametrów. Po pierwsze, ale to jest oczywiste, materiał na rolety okienne jest w różnych kolorach. Można wybrać naprawdę dowolny. Chyba nie ma takiej możliwości, żeby jakiś kolor, w konkretnym odcieniu, nie był dostępny. Oczywiście nie tylko gładkie kolory są dostępne, ale też wzory, a nawet malunki. Te ostatnie świetnie nadają się do pokojów dziecięcych

jaki material rolety

Inny parametr materiału na rolety okienne to grubość tkaniny. Od tego będzie zależeć przepuszczalność światła. Aby wpuścić go mniej, materiał jest podgumowany. Inna cecha materiału na roletki to faktura tkaniny. Oprócz gładkiej dostępne są jeszcze inne, w tym tzw. żakardowe. Jeszcze inna kategoria materiału na roletki wewnętrzne to tzw. tkanina dzień-noc, która składa się z naprzemiennie ułożonych pasów przezroczystych i zaciemniających.

Jak widać wybór jest spory. Wykonawca rolet na pewno dysponuje próbnikiem tkanin na rolety i pokaże nam, z czego możemy wybrać.

Post Author: Roletowo.pl

Dodaj komentarz