Verticale

Niesłychanie często spotykanym rozwiązaniem w pomieszczeniach biurowych, a ostatnio coraz częściej w domach mieszkalnych są verticale pionowe, a inaczej - żaluzje pionowe. Verticale dostępne są w bardzo wielu odmianach kolorystycznych przygotowanych pod kątem nie tylko pomieszczeń biurowych ale również wnętrz prywatnych.

Verticale - tkaniny

Zazwyczaj spotykanym rozwiązaniem są verticale wykorzystujące różnorakie tkaniny. Posiadają one możliwość zsuwania czy obrotu lamel, umożliwiające zrównanie ich użyteczności z żaluzjami typu poziome. Zapewniamy spełnienie jak najbardziej przemyślnych wymagań naszych Klientów, dzięki temu, że posiadamy tkaniny w różnorodnych kolorach czy cechach. Mogą to być tkaniny nie-palne, typ screen czy blackout posiadające różne poziomy przepuszczalności promieni słonecznych Nieustannie obserwujemy zmieniające się trendy wystroju wnętrz i oferujemy Państwu tylko najlepsze rozwiązania (np. systemy z pasami 250mm).

Verticale Pionowe Drewniane

Wyjątkowym rozwiązaniem są Verticale wykorzystujące lamele drewniane. Cienkie listewki przeplecione nitką nie zaciemniają pomieszczenia całkowicie, ale zapewniają wspaniały efekt rozproszonego światła nadając mu wspaniałą atmosferę. Jest to znakomita propozycja na np. werandy, gdzie staje się wspaniałym elementem dekoracyjnym.

Verticale Pionowe Plastikowe

Oferujemy także verticale z lamelami z tworzywa sztucznego. Jest to ciekawa propozycja dla wszystkich miejsc, w których konieczna jest jak najwyższa sterylność lub gdzie występuje duża wilgotność. Takie żaluzje można bez trudności utrzymywać w wymaganej czystości.

Niesamowitą opcją " wertikali " przez nas proponowaną jest system Strings, który składa się z luźnych sznurków tworzących lamele 89mm lub 250mm. Różnorodność kolorystyczna jest tu praktycznie nieograniczona, istnieje więc możliwość stworzenia niebanalnego wnętrza o niespotykanej atmosferze. Nader istotna w systemie Strings jest możliwość poruszania się pomiędzy sznurkami tworzącymi lamele. Bezproblemowa regulacja długości sznurków sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do żaluzji pionowych skośnych - Verticale skośne.

Istnieją inne systemy usprawniające pracę z verticalami jak np.: zwalniacze pakietu, automatyczne podpory, wózki ze specjalną prowadnicą, mechanizmy do skosów, blokady skośne, wkrótce nowe artykuły na ten temat.

ZOBACZ TAKŻE:

Galeria:

Dodaj komentarz