Rolety Duo

Rolety Duo - Rolety Okienne Podwójne

Rolety Duo, czyli rolety podwójne - Duette spełniają jednocześnie funkcję firany i zasłony, dzięki swojej unikalnej, niezwykłej konstrukcji. Montowane są na oknach każdego typów – pasują zarówno do okien z PCV, jak i do aluminiowych czy drewnianych. Co więcej, dostępne są w rozmaitych kolorach i odcieniach, przez co pasują do każdego wnętrza – zarówno do pokoju, biura czy kuchni.

Największą zaletą rolet duo jest to, że mają opcję regulowania poziomu wpuszczanego światła – każda z dwóch części rolety działa niezależnie, ma osobny mechanizm odsłaniający, a więc niezależnie od siebie możemy jedną lub drugą odsłaniać lub zasłaniać. Przynosi to możliwość dostosowania zaciemnienia pokoju dokładnie do naszych wymagań.

Rolety Duo - piękne i eleganckie

Ponadto rolety duo są bardzo eleganckie, wykonane z solidnych materiałów, które gwarantują to, że roleta służyć będzie przez długi czas i długo wyglądać jakby została niedawno zamontowana. Rolety Duo w kasetach z prowadnicami pełnią jednocześnie dwie role: są one zarówno zasłonami, jak i  firankami. Wykonane są z dwóch różnych rodzajów materiału. Pierwszy w formach woalu, który przybiera postać firany oraz wierzchna tkanina dekoracyjna. Oba materiały działają zupełnie niezależnie, dzięki innowacyjnemu systemowi regulacji.

Dlaczego rolety Duo ?

Rolety duo są wyjątkowo funkcjonalne. Możemy zlecić zamontowanie ich na ramach okiennych, podobnie jak rolety jednolite, jednak możemy także wybrać montaż we wnęce okiennej, na ścianie czy suficie. Warto je wybrać również ze względu na bardzo dużą różnorodność kolorystyczną – nasza firma posiada ogromny wybór materiałów do takich rolet, więc z pewnością uda nam się znaleźć taki odcień, który będzie idealnie pasował do idealnego domu i mieszkania.

Galeria

Dodaj komentarz