drewniana lampa stojąca w pokoju

Lampy stojące drewniane – eleganckie i naturalne oświetlenie

Drewno dodaje każdemu wnętrzu przytulności. Warto więc wybierać nie tylko meble, ale i dekoracje czy oświetlenie wykonane z tego materiału. Obok drewnianych żaluzji czy rolet w kolorze drewna, warto wybrać lampy stojące drewniane. Warto dowiedzieć się, gdzie i jak wykorzystać je w swoim mieszkaniu.

Lampy stojące drewniane – idealne dopełnienie salonu

Warto wybrać lampy stojące drewniane do salonu. Jeżeli w tym miejscu tworzy się rekreacyjną strefę czytelniczą z fotelem i biblioteczką, to idealnym uzupełnieniem będzie lampa stojąca na drewnianych nogach. Można ją dopasować do kolorystyki mebli. Oczywiście można wybrać też elegancką lampę z kloszem wykonanym z prasowanego drewna. Taki element doda wnętrzu przytulności. Wystarczy dobrać do niej odpowiednie, ciepłe oświetlenie LED, by stworzyć strefę relaksu.

Dzięki wykorzystaniu lamp stojących podłogowych drewnianych w różnych strefach pomieszczeń można też oszczędzać energię elektryczną. Lampa oświetli bowiem pięknie strefę, z której aktualnie się korzysta, a pozostała może pozostać zacieniona.

Przytulny gabinet dzięki lampie stojącej na drewnianych nogach

Drewniane lampy stojące mogą być doskonałym wyborem także do gabinetu. W takim wnętrzu często tworzy się strefę do przyjmowania klientów czy pacjentów z sofą czy fotelami. Obok niej można postawić właśnie stojącą, drewnianą lampę.

Taki element będzie współtworzył prestiż wnętrza, a jednocześnie zapewniał eleganckie i naturalne oświetlenie, dzięki dopasowaniu wysokiej jakości żarówek LED. Można postawić nie tylko na drewniane lampy stojące z abażurem na trójnogach czy stopie, ale i modele w kształcie słupka dekorowane drewnem i pięknie rozpraszające światło.

Stylowe lampy drewniane stojące – dopełnieniem wielu aranżacji

Jeżeli tworzycie aranżacje w stylu skandynawskim, industrialnym, minimalistycznym, japandi albo klasycznym to w każdym z nich sprawdzi się lampa o drewnianej konstrukcji lub z drewnianym kloszem. Drewno jest materiałem ponadczasowym, który tworzy atmosferę relaksu. Jeżeli szukacie odpowiednich lamp do danej aranżacji, to ciekawe propozycje znajdziecie w ofercie na stronie: https://abanet.pl/499-lampy-stojace-drewniane. To doskonały wybór dla najbardziej wymagających i poszukujących nietuzinkowych i eleganckich rozwiązań do swojego mieszkania.

Post Author: Roletowo.pl

Dodaj komentarz