zadaszenie tarasu poznań

Zadaszenie tarasu

Budowa i urządzenie tarasu oraz doprowadzenie go do stanu używalności może stanowić nie lada wyzwanie logistyczne i finansowe. Jednakże nie odstrasza to inwestorów: większość z nas decyduje się na budowę tarasu niezależnie od kosztów. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak wiele nasz dom zyskuje dzięki przyjemnemu tarasowi.

Jeśli taras jest odpowiednio wyposażony i zadbany, staje się zwykle miejscem, do którego przenosi się życie rodzinne w czasie letnich wieczorów. Dlatego warto poświęcić nieco czasu na odpowiedni dobór materiałów wykończeniowych oraz dodatków dla tej części naszego domostwa.

zadaszenie-tarasu-poznan

zadaszenie-tarasu-z-materialu

Markizy Tarasowe to zadaszenie przeznaczone do zabudowy tarasu, werandy oraz każdego miejsca użytkowego, które chcemy ochronić przed wiatrem i deszczem oraz nadmiernym działaniem promieni słonecznych.

Markizy Tarasowe to zadaszenie, które ma ścianki o regulowanej wysokości: można je rozbudować wzwyż lub znacząco skrócić, jeśli interesuje nas zadaszenie zawieszone na niższej niż standardowa wysokości.

Konstrukcja naszych markiz tarasowych jest zrobiona z materiałów o najwysokiej jakości. W konstrukcji zagłębione są niesamowicie wytrzymałe panele z poliwęglanu, dzięki którym zadaszenie jest niezwykle odporne na działanie siły mechanicznej.

Oznacza to, ze bardzo trudno jest uszkodzić panele, bardzo trudno jest o ich uszkodzenie w momencie, gdy pojawia się grad. Dzięki tego rodzaju panelom nie trzeba obawiać się o trwałość zadaszenia nawet w czasie najgorszych zawieruch. Wedle danych technicznych, panele są w stanie wytrzymać obciążenie śniegiem do 150 kg/m2.

Specjalne markizy tarasowe a opór wiatru

Jeśli chodzi o wytrzymałość na napór wiatru, panele tarasowe są w stanie wytrzymać podmuchy, których prędkość sięga 120 km/h. Do paneli dołączana jest, zgodnie z życzeniem, ściana boczna. Można ją dowolnie doczepiać i odczepiać, co jest bardzo wygodne dla osób, które nie chcą budować samodzielnie takiej ściany. Dzięki temu, że panele są przeciwsłoneczne, drewno obecne pod zadaszeniem będzie trzymało się dłużej. Wszystko dzięki temu, że drewno będzie chronione przed słońcem: nie będzie się odbarwiało tak szybko, gdy pozostawimy taras samemu sobie w czasie letnich dni.

Post Author: Roletowo.pl

Dodaj komentarz