jaki rodzaj bram

Brama rolowana – stylowe zabezpieczenie witryn sklepowych i garażu

Wielokrotnie spotykać się można z tym, że zachodzi konieczność ochrony jakichś miejsc przy użyciu bramy. Szczególnie mocno doceniane są bramy przemysłowe oraz specjalistyczne bramy rolowane, które posiadają napęd elektryczny. Wiele modeli wykonanych jest z wytrzymałych profili aluminiowych, które są jednocześnie lekkie i przy tym bardzo wytrzymałe.

Płaszcz bramy często posiada uszczelki szczotkowe zarówno przy okolicach listwy dolnej jak i w innych częściach bram. Natomiast jeśli chodzi o napęd bram to wielokrotnie korzysta się z fotokomórki, która po wykryciu przeszkody zapobiega zamykaniu bram rolowanych. Warto wybierać te modele, które posiadają doskonałą izolację termiczną.

Brama garażowa rolowana w ciekawych kolorach

Rolowane bramy obecnie dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Szczególnie chętnie wybierane są palety ral. Odwiedzając salon sprzedaży warto poszukiwać takich produktów, które idealnie sprawdzą się w naszym budynku. Bram garażowych oraz rolowanych jest sporo, ale warto wybierać takie produkty, w których zastosowano odpowiedni mechanizm bramy. Bramy roletowe najczęściej posiadają zarówno takie mechanizmy jak również zabezpieczenia pozwalające na otworzenie bramy tylko przez podmioty uprawnione.

W przypadku natrafienia na interesującą nas bramę trzeba odpowiednio pobrać wymiary w świetle wejścia. Kluczowa jest tutaj również wysokość pomieszczeń. Brama, w jaką zechcemy zainwestować musi zapewniać pełne bezpieczeństwo użytkowania oraz być odporna na działanie czynników atmosferycznych. Drzwi garażu nie powinny wymagać dodatkowego miejsca.

Najlepszy producent bramy rolowanej

Brama rolowana i inne produkty umieszczone na stronie internetowej mają jedynie charakter poglądowy. Obecnie w Polsce mamy kilku sprawdzonych producentów rolet i bram, którzy oferują rozwiązania niezawodne.

Zastosowanie omawianych tutaj produktów zwiększa się z każdym dniem. Obecnie producenci coraz częściej stawiają nie tylko na pełną funkcjonalność, ale również na świetny wygląd.

Bramy rolowane w niskich cenach

W naszej ofercie znaleźć można wersje bramy, która idealnie nadaje się do garaży oraz innych różnych konstrukcji. W nowoczesnej bramie znaleźć można świetnie wykonane nadproża, kraty, profile czy prowadnice. Innowacyjny typ montażu daje możliwość uzyskania świetnego efektu.

Taki typ montażu uwzględnia obecność nowoczesnych prowadnic, które pozwalają na łatwą obsługę bramy. Na tych prowadnicach brama otwiera się w płynny sposób. Jeśli więc chcemy zabezpieczyć przestrzeń naszego garażu to warto wybierać sprawdzone i nowoczesne wersje furt czy rolet.

Post Author: Roletowo.pl

Dodaj komentarz