Czy można zamontować rolety bez wiercenia dziur w ścianie lub suficie?

Wiele osób bardzo chętnie zdecydowałoby się na różnego rodzaju rolety ale obawiają się konieczności wiercenia dziur w trakcie montażu i tego typu dekoracji. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że dzisiaj bez problemu można zamontować rolety bez wiercenia otworów w ścianach. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele systemów pozwalających na stosunkowo szybkie i łatwe zamontowanie rolety właśnie w taki sposób. Pozwala to uniknąć jakichkolwiek problemów wynikających z konieczności wywiercenia dziury do montażu rolet.

Jak można zamontować rolety bez wiercenia dziur?

Większość systemów pozwalających zamontować rolety bez wiercenia w ścianie żadnych otworów opiera się na instalacji różnego rodzaju elementów klejonych. Pozwala to zamontować rolety unikając jednocześnie konieczności użycia wiertarki. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie i bardzo chętnie wybierane przez osoby używające swoje mieszkania. Dzięki temu można praktycznie każdy będzie w stanie zamontować rolety bez wiercenia, co jednocześnie sprawia, że do instalacji tego typu dekoracji nie potrzebujemy żadnych specjalistycznych narzędzi.

Czy każdy będzie mógł zainstalować rolety bez wiercenia otworów?

Montaż takich rolet nie powinien sprawiać nikomu większych trudności. Został opracowany w taki sposób, żeby można było nie tylko zamontować rolety bez wiercenia żadnych otworów w ścianach ani w suficie, ale w dodatku całość prac można wykonać dysponując jedynie załączonymi do rolet akcesoriami. Nie musimy mieć ani wiertarki ani innych narzędzi elektromechanicznych.

rolety bez wiercenia do domu okno

Montażu możemy dokonać samodzielnie, co dla wielu osób na pewno będzie dodatkowym atutem przemawiającym za zakupem tego rodzaju rolety bez wiercenia.
Oczywiście tego typu rozwiązania pomagają wielu osobom podjąć decyzję co do rodzaju oraz sposobu montażu ozdób wokół otworów okiennych. O ile takie rolety możemy bez problemów zainstalować własnymi siłami lub jedynie  niewielką pomocą, o tyle takiej pracy nie da się raczej uniknąć w przypadku montażu żaluzji lub tradycyjnych rolet.

Post Author: Roletowo.pl

Dodaj komentarz