rolety automatyczne poznań

Rolety Okienne Automatyczne

Automatyczne rolety okienne – najlepsze rozwiązanie

Zewnętrzne i wewnętrzne rolety okienne są coraz częstym wyposażeniem domów i mieszkań, Wspaniałym udogodnieniem stały się automatyczne systemy pozwalające sterować doświetleniem wnętrza za pomocą pilota.

Bezpiecznie z roletami okiennymi zewnętrznymi

Dla wielu osób ciemne pomieszczenie jest niezbędne do zaśnięcia. Rolety zewnętrzne nawet w środku dnia zaciemniają pokój, pozwalając spać komfortowo niezależnie od pory dnia i miejsca, w którym mieszkamy. Dodatkową zaletą takich rolet okiennych jest fakt, że tłumią dźwięki. Pełnią także funkcję zabezpieczającą nasz dom.

Rolety dla wnętrz mieszkalnych

Rolety wewnętrzne są wspaniałą minimalistyczną alternatywą dla tekstyliów okiennych. Dostępne w wielu wzorach i rodzajach (rolety klasyczne, rzymskie, żalucje itd.) i wykonane z różnorodnych materiałów (tkanina, drewno, skóra czy nawet metal lub PCV) ozdobią każde pomieszczenie nie zabierając cennego miejsca. Dzięki roletom możemy sterować efektami świetlnymi we wnętrzu – tworząc tym samym odpowiednią atmosferę.

Automatyczne rolety okienne – wspaniałe rozwiązanie

Czy ten wspaniały i funkcjonalny element wyposażenia może być jeszcze lepszy? Oczywiście, że tak – istnieją rolety okienne automatyczne. Rozwiązanie powstało z myślą o oknach znajdujących się w trudnodostępnych miejscach. Niemniej, dzisiaj automatyka stosowana jest w każdym rodzaju rolet okiennych. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne i precyzyjne.

Przy ręcznym manipulowaniu roletami często zdarza się, że coś się zaplącze, coś zatnie czy stawia opór. Przy dużej ilości okien odsłanianie i zasłanianie każdego z osobna wymaga nie lada wysiłku. Dzięki automatycznym roletom okiennym unikniemy tego problemu. Możemy zasłonić, lub odsłonić wszystkie okna nie wstając z fotela. To nie wszystkie możliwości tych automatycznych systemów. Istnieje także możliwość aby zaprogramować czas i sposób działania rolet okiennych. Możemy więc ustawić funkcję odsłaniania ich rano i wesprzeć w ten sposób budzik. Rolety mogą też rozsuwać i zasuwać się automatycznie, kiedy nie ma nas w domu.

Post Author: Roletowo.pl

1 thought on “Rolety Okienne Automatyczne

    Helennka

    (5 kwietnia, 2021 - 10:43 am)

    warto mieć zautomatyzować rolety, po dłuższym czasie – opłaca się.

Dodaj komentarz